Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
A413 βαρύτητα αλουμινίου που πετά χυτό το A356 φραγμό μηχανών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Επαναχρησιμοποιήσιμο πετώντας αργίλιο Adc12 A380 στη χαμηλή πίεση φορμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας αργίλιο στις φόρμες χάλυβα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
CNC αυτόματη φόρμα 0.005~0.1mm αργιλίου ρίψεων κύβων τόρνου ανοχή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Πυροβολισμένα κράματα αλουμινίου κεφαλής κυλίνδρου για Chevy Ford Jeep
| Ονομασία του προϊόντος: | Άλλοι τύποι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Εφαρμογή: | Τσέβυ Φορντ Τζιπ |
Αλουμινένιο συμπλέκτης χαμηλής πίεσης για μόνιμο χύτευση καλούπιων
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμίνιο για μόνιμη χύτευση καλούπιων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Τυλιζόμενα κράματα αλουμινίου αυξάνουν την H διπλή κίνηση εμπρός και πίσω
| Ονομασία του προϊόντος: | H Δύο κινητήρες εμπρός και πίσω |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Υψηλά κράματα αργιλίου εκτατής δύναμης A380 χυτά κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
A356 μόνιμη ανοχή αργιλίου CT4-CT6 ρίψης φορμών
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χυτά κράματα αργιλίου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων EN-εναλλασσόμενο ρεύμα 46000 EN-εναλλασσόμενου ρεύματος 46100 μερών αυτοκινήτου κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |

