Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting ] αγώνας 322 προϊόντα.
Χαμηλό αργίλιο φορμών ρίψεων κύβων πίεσης συντήρησης που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία ρίψης στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
CNC χαμηλής πίεσης φόρμα αργιλίου που κάνει το επίστρωμα σκονών/που χρωματίζει
| Όνομα προϊόντων: | CNC παραγωγή φορμών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
OEM εργοστάσιο Υπηρεσία χύτευσης με ένεση υψηλής ακρίβειας Τμήματα χύτευσης υπό πίεση Αλουμίνιο εργαλεία χύτευσης με ένεση
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Προσαρμοσμένο υψηλής αντοχής καλούπι χύτευσης αλουμινίου με θερμική επεξεργασία και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής για βιομηχανικές εφαρμογές
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Εργαλεία Σκηνοειδών Αλουμινίου Σκηνοειδών Σκηνοειδών Σκηνοειδών CNC Υπηρεσία Σκηνοειδών πλαστικών
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Διαδικασία χύτευσης χαμένου αφρού από κράμα αλουμινίου Διαδικασία χύτευσης χαμηλής πίεσης και βαρύτητας
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινες θήκες, χαρτοκιβώτια, παλέτες κ.λπ. |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Χαμηλής πίεσης κατάλληλη φόρμα εργαλείων μετάλλων πετώντας που ξεφορτώνει το τραχύ σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα της DISA |
|---|---|
| Τύπος φορμών: | DISA |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Υψηλής αντοχής φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
Τμήματα χύτευσης αυτοκινήτων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου τετρακύλινδρο μπλοκ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τμήματα τροχών |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

