Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting ] αγώνας 322 προϊόντα.
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Οχήματα Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος μούχλας: | Μούχλα από την άμμο |
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Κάθετη χυτή κύβος σχεδίαση κιβωτίων άξονων, αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
|---|---|
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Αντιδιαβρωτική φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Προϊόν: | Φόρμα οχημάτων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
CNC που επεξεργάζεται τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Υψηλή φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου σκληρότητας για τα αυτοκίνητα μέρη
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

