Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting ] αγώνας 318 προϊόντα.
Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Επεξεργασμένη στη μηχανή επιφάνεια συνήθειας ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου χαμηλής πίεσης η Cnc τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | επεξεργασμένη στη μηχανή cnc ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων κεφαλιών κυλίνδρων αργιλίου 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη μετάλλων βαρύτητας |
|---|---|
| Φόρμα: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Θερμική επεξεργασία χαμηλής πίεσης ρίψεων κύβων αλουμινίου απορριμμάτων της Shell μηχανών
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής ακρίβειας για την ηλεκτρονική, έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Κιβώτιο ταχυτήτων Sinotruk ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χαμηλής πίεσης GDC
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Προϊόν: | Κιβώτιο ταχυτήτων Sinotruk |
Κουτί μετατροπής χαμηλής πίεσης μεσαία στερέωση αλουμινίου χύτευσης με ζύμωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεσαία στερέωση του κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Ονομασία προϊόντος: | Επικαιροποιημένη μέθοδος LPPM |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

