Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting ] αγώνας 322 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο αλουμινένιο κράμα υψηλής πίεσης εργοστάσιο χύτευσης περαστικών εξαρτημάτων αυτοκινήτων επεξεργασία CNC επεξεργασία CNC ελαστικών επεξεργασία επιφάνειας περαστικών περαστικών
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Ανοχή 0.03mm χαμηλής πίεσης προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χυτά και σφυρηλατημένα μηχανικά μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ADC12 ADC10 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 ADC10 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Κρύα δρομέων αλουμινίου κύβων ρίψεων ελαφριά μέρη μοτοσικλετών προϊόντων αυτόματα
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επαναχρησιμοποιήσιμες φόρμες ρίψεων συνήθειας φορμών ρίψεων μετάλλων μεταβλητότητας με το σχέδιο σχεδίασης
| όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Το πρόστιμο επιφάνειας θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | αυτόματος |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη φόρμα που πετά το ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη ρίψη φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Υψηλή ακρίβεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου φορμών σωμάτων αντλιών για τα μέρη αυτοκινήτου
| διαδικασία: | Die ακριβείας Casting |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |

