Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting ] αγώνας 322 προϊόντα.
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο μέγεθος φορμών ρίψεων μετάλλων κιβωτίων μετάδοσης τρακτέρ cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλής πίεσης κυλίνδρων κεφαλιών φορμών χαμηλή αποτυχίας εκφόρτωση φορμών ποσοστού κατάλληλη
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη βαρύτητας, ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Ρίψη ή ρίψη χαμηλής πίεσης 4mm βαρύτητας πυρήνας άμμου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Η αξιόπιστη ομαλή επιφάνεια ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αλουμινίου τελειώνει
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| διαδικασία: | Casting |
| πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας φραγμών κυλίνδρων για τη ρίψη χαμηλής πίεσης μερών μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
EPS σκληρότητας αργιλίου φορμών μετάλλων συνήθειας μόνιμο πετώντας υψηλό υλικό
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |

