Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting machines mould ] αγώνας 316 προϊόντα.
Λεπτός τελειώστε την επιφάνεια 500000-1000000 θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου πυροβολισμοί
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών αυτοκινήτου >3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συντήρησης
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου A380 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Σκηνοθεσία κινητήρα Σκηνοθεσία χύτευσης αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Σκηνοθέτης θήκης κινητήρα |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Οχήματα Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος μούχλας: | Μούχλα από την άμμο |
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |

