Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting machines mould ] αγώνας 316 προϊόντα.
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων αφρού, στροφείο μερών υδραντλιών φορμών ρίψεων κύβων
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμένος αφρός φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου Gdc Adc3 που πετά AutoCAD
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Λογισμικό: | AutoCAD, UG, υπέρ-ε, Solidworks |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου θερμικής επεξεργασίας 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| σειρά προϊόντων: | μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
OEM Προσαρμοσμένο χύτευση αλουμινίου ηλεκτρικού κινητήρα Σώμα αλουμινίου χύτευση αυτοκινήτων / ανταλλακτικών αυτοκινήτων / κινητήρα / αντλία / εξαρτήματα κινητήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου OEM Αλουμινίου πεταμένα με έλαση εξαρτήματα Υπηρεσία Συλλεκτικών προϊόντων πεταμένα με έλαση
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Επεξεργασμένη στη μηχανή επιφάνεια συνήθειας ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου χαμηλής πίεσης η Cnc τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | επεξεργασμένη στη μηχανή cnc ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

