Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure die casting machines mould ] αγώνας 316 προϊόντα.
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Ονομασία προϊόντος: | Επικαιροποιημένη μέθοδος LPPM |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
CNC τόρνος που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ADC12 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | ADC12 φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμόστε την άμμο που πετά και που επεξεργάζεται τη φόρμα κιβωτίων ταχυτήτων στη μηχανή από τη ρίψη βαρύτητας/χαμηλής πίεσης
| όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Φόρμα μετάλλων |
| Τύπος: | Ειδική ρίψη |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου ακρίβειας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου σκληρότητας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
OEM ODM Custom Υψηλής Πίεσης Αλουμίνιο Die Casting Mold Alloy Mold Για Συσκευαστικά Μέρη Αυτοκινήτου
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Κάθετη χυτή κύβος σχεδίαση κιβωτίων άξονων, αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
|---|---|
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |

