Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum gravity die casting ] αγώνας 121 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν την ομαλή επιφάνεια να τελειώσει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Αντίσταση διάβρωσης φορμών κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής επίδοσης με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων αντίστασης διάβρωσης με τη φόρμα της DISA που γίνεται
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | DISA |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Εξατομικεύσιμη ρίψη φορμών άμμου φορμών ρίψεων άμμου αλουμινίου υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ή άλλο υλικό |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Καυτή φόρμα ρίψεων άμμου κιβωτίων πυρήνων φραγμών κυλίνδρων εξατομικεύσιμη
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, χάλυβας κραμάτων, ή άλλο υλικό |
| Εφαρμογή: | ΚΑΡ |
Heat Treatment Sand Casting Mould Clutch Housing
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περίβλημα συμπλέκτη |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων άμμου ODM Bolock κυλίνδρων για την αυτοκινητική βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |

