Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum gravity die casting ] αγώνας 121 προϊόντα.
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμένες φόρμες ρίψεων συνήθειας αφρού πετώντας, σταθερότητα φορμών ρίψεων κύβων διαστατική
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμηλής πίεσης κυλίνδρων κεφαλιών φορμών χαμηλή αποτυχίας εκφόρτωση φορμών ποσοστού κατάλληλη
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη βαρύτητας, ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αμμοβολής Χύτευση από κράμα αλουμινίου για αυτοκίνητα
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
| Ανοχή: | ±0,1mm-±0,5mm |
Αλουμινίου κραμάτων χαμένη αφρού ρίψης διαδικασίας επεξεργασία επιφάνειας θερμικής επεξεργασίας ανοπτώντας
| Μέθοδος ρίψης: | ρίψη |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Μόνιμο επίστρωμα σκονών ρίψεων φορμών βαρύτητας αλουμινίου ηλεκτρονικής
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων συνήθειας για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |

