Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum gravity die casting ] αγώνας 121 προϊόντα.
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
H97 υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Υποστήριξη αλουμινίου οχημάτων |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Υπο- CNC φορμών ρίψεων κύβων πίεσης κιβωτίων πυρήνων πλαισίων κατεργασία τόρνου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A380 A413 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μείωση της πίεσης του καβούκις Χάλυβα χύτευσης χύτευσης θερμικής επεξεργασίας
| Ονομασία: | Σχήμα χύτευσης υπό πίεση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο A380 |
| Προϊόν: | Κέλυφος μειωτή |
Οπίσθιο υποστήριγμα αργιλίου φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μερών ADC12 A380 αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης μερών |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 1.000.000 πυροβολισμών αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

