Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum gravity die casting ] αγώνας 121 προϊόντα.
Μέρη αυτοκινήτου φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης υψηλής ακρίβειας
| Όνομα: | Ρίψη κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Προσαρμοσμένη επεξεργασία νέας ενέργειας αυτοκινήτων πετσέτα χύτευσης αλουμινίου κράμα πετσέτα χύτευσης μηχανή καλούπι
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Κιβώτιο ταχυτήτων Sinotruk ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χαμηλής πίεσης GDC
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Προϊόν: | Κιβώτιο ταχυτήτων Sinotruk |
Αργίλιο χαμηλής πίεσης χυτηρίων που πετά την ηλεκτρική κατοικία μηχανών Drive
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης χυτηρίων |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Σειρά προϊόντων: | Ηλεκτρική κατοικία μηχανών Drive |
αργίλιο χαμηλής πίεσης συνήθειας που πετά την μπροστινή αυτοκίνητη γραμμή αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Χρήση: | Αυτοκίνητη γραμμή αυτοκινήτων |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Κράμα αργιλίου ανοχής CT4 Yl102 που πετά τη ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή CT4 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Βιομηχανικά ανταλλακτικά επίπλων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

