Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 270 προϊόντα.
Οι επαναχρησιμοποιήσιμες φόρμες ρίψεων μετάλλων μερών αυτοκινήτου, πρόστιμο φορμών ρίψεων συνήθειας τελειώνουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλή φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συντήρησης
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |
Πετώντας εργαλεία αυτόματο Demoulding μετάλλων αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
Υψηλή ρίψη κύβων φορμών αργιλίου σκληρότητας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ρίψη κύβων αλουμινίου απορριμμάτων κεφαλιών κυλίνδρων αργιλίου 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη μετάλλων βαρύτητας |
|---|---|
| Φόρμα: | EPS |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Κατεργασία υψηλής ακρίβειας εργαλείων ρίψης μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
Ανθεκτική συγκεντρωμένη φορμών ρίψεων κύβων πίεσης φύσης εύκολα σταθερότητα διαστατική
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου μετάλλων 500000-1000000
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

