Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 266 προϊόντα.
Heat Treatment Sand Casting Mould Clutch Housing
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Περίβλημα συμπλέκτη |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Προσαρμοσμένο σωλήνα βαλβίδας μετάδοσης
| Απομόρφωση: | σώμα βαλβίδων μετάδοσης |
|---|---|
| Ζωή του μούχλας: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Τυποποιημένο αλουμινένιο πλευρικό κάλυμμα κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Κάλυψη πλευρικής πλευράς του κινητήρα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Τμήματα αυτοκινήτων Σχεδιασμός καλούπιων κατασκευαστής Προσαρμογή υπηρεσία Τμήματα αυτοκινήτων ABS υψηλής ακρίβειας χύτευση
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Επεκτεινόμενο μούχλα πολυστυρενίου / μούχλα στυροφώμης / μούχλα αφρού EPS Προσαρμόσιμη
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Αλουμινίου εξαρτήματα αυτοκινήτων Σχήμα βαλβίδας σώμα αυτόματο σύστημα μετάδοσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κεφάλαιο 7 |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη χύτευση άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

