Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 270 προϊόντα.
Βιομηχανικές ασημένιες φόρμες ρίψεων, φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Πυροβοληθείσα ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου σχεδίων STEP φυσήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
CNC που επεξεργάζεται τη νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών φορμών ρίψεων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Προσαρμοσμένη χύτευση από κράμα αλουμινίου για μπλοκ κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μέρη κινητήρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αλουμινένιο συμπλέκτης χαμηλής πίεσης για μόνιμο χύτευση καλούπιων
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμίνιο για μόνιμη χύτευση καλούπιων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Ανθεκτικό χυτοσυσκευασμένο αλουμίνιο εργαλεία εξατομικευμένο καλούπι αλουμίνιο μηχανήματα εξοπλισμός κατοικία μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Άμμος που ανατινάζει τη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης DIN AISI ASTM
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων συνήθειας για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
EPS σκληρότητας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου μετάλλων συνήθειας υψηλό υλικό
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |

