Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 270 προϊόντα.
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμηλής πίεσης κυλίνδρων πετώντας μέρη άμμου φραγμών πετώντας 50.000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος φορμών: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
| Υλικό προϊόντων: | Χάλυβας |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επαναχρησιμοποιήσιμο πετώντας αργίλιο Adc12 A380 στη χαμηλή πίεση φορμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας αργίλιο στις φόρμες χάλυβα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων αφρού, στροφείο μερών υδραντλιών φορμών ρίψεων κύβων
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμένες cOem φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας αφρού πετώντας, φόρμα ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Προσαρμοσμένο γρήγορο πρωτότυπο εργαλεία πεθαίνει χύτευση χύτευση αυτοκινητοδυναμικά εξαρτήματα αλουμινίου αυτοκίνητο προφυλακτήρα καλούπι
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM εργοστάσιο Υπηρεσία χύτευσης με ένεση υψηλής ακρίβειας Τμήματα χύτευσης υπό πίεση Αλουμίνιο εργαλεία χύτευσης με ένεση
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Τμήματα κινητήρα Χύτευση χαμηλής πίεσης Προσαρμοσμένη χύτευση με θραύση από κράμα αλουμινίου με μέσο πάχος τοιχώματος 3 mm
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |

