Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 266 προϊόντα.
Μεταλλικό χυτήριο Μόνιμο LCPD Πίεση Σχήμα Χύτευσης Αλουμινίου Αυτομόρφωση Αυτοκίνητο
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Υλικό αλουμινίου Χαμηλής πίεσης χύτευση με πεταλμό για μέρη κινητήρα υψηλής ακρίβειας
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Μοντάρια κινητήρων για πλυντήρια πετσέτας LPDC χαμηλής πίεσης
| Ονομασία του προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | LPDC |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
HT200 Τύπος χύτευσης υπό πίεση με πεταλμένο πίνακα Σπάνιες σιδερένιες θήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση αλουμινίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | Σώμα κινητήρα ηλεκτρικής κίνησης |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, φόρμα αλουμινίου που κάνουν τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή ακρίβεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου φορμών σωμάτων αντλιών για τα μέρη αυτοκινήτου
| διαδικασία: | Die ακριβείας Casting |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

