Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 451 προϊόντα.
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
ASTMB85-96 ηλεκτρική επιχρωμίωση φορμών υψηλής ακρίβειας συσκευών AL6063
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Υλικό, αυτοκίνητο |
| Demoulding: | αυτόματος |
ADC12 πολλαπλάσια κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης Al, κοιλότητα μονάδων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης Al |
|---|---|
| Υλικό: | ADC12 Al |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
CNC Προσαρμοσμένο Αλουμινίου EPS Φόμιμο Τάγμα Επεκτάσιμο Πολυστυρένιο EPS Τάγμα Ψαροκουτί
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

