Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 451 προϊόντα.
Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων CNC που επεξεργάζονται τη θερμική επεξεργασία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τα προϊόντα αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc3 A380 υποβάλλουν σε ανοδική οξείδωση
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλεία χύτευσης |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Υπηρεσία ταχείας κατασκευής πρωτότυπου μολύβδου έγχυσης από κράμα Αυτοκινητοκινητόπτέρου καθρέφτη πτέρυγας βροχής κατασκευαστής καλούπιας
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Αυτοκινητική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ανταλλακτικών ZL104
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Άσπρος σίδηρος πίεση πετσέτα χύτευσης τετρακύλινδρο μπλοκ
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια,καλύτερη αντοχή στην τράβηξη,υψηλότερη παραγωγή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Σχήματα από αφρό EPS ακριβείας Προσαρμοσμένα Σχήματα με πιστοποίηση ISO9001
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |

