Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 451 προϊόντα.
HT200 Τύπος χύτευσης υπό πίεση με πεταλμένο πίνακα Σπάνιες σιδερένιες θήκες
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση αλουμινίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | Σώμα κινητήρα ηλεκτρικής κίνησης |
EPS αλουμινίου βαλβίδων σφαιρών EPS υλική ISO 9000 φορμών αφρού θερμική επεξεργασία
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | EPS φόρμα αφρού |
Προσαρμοσμένη κατεργασία υψηλής ακρίβειας αργιλίου ρίψης φορμών μετάλλων μόνιμη
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Η αξιόπιστη ομαλή επιφάνεια αργιλίου ρίψης φορμών αλουμινίου μόνιμη τελειώνει
| Σχέδιο προϊόντος: | Προσαρμοσμένος ως σχέδια ή δείγματα των πελατών |
|---|---|
| πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
EPS υλική ISO 9000 φορμών υψηλής ακρίβειας αλουμινίου θερμική επεξεργασία
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Είδος:: | EPS φόρμα αφρού |
Ακρίβειας ADC12 A390 μόνιμα μέρη μηχανών αργιλίου φορμών πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη μηχανών |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
EPS αργιλίου φόρμα αφρού για τη μοτοσικλέτα μερών αυτοκινήτου
| Όνομα: | EPS αργιλίου φόρμα αφρού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Σχήμα χύτευσης με πεταμένα πετάγματα υψηλής ακρίβειας για την οπίσθια στερέωση
| Ονομασία προϊόντος: | Σχήμα χύτευσης υπό πίεση |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | οπίσθια στερέωση |
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Ονομασία προϊόντος: | Επικαιροποιημένη μέθοδος LPPM |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

