Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 452 προϊόντα.
COem χυτηρίων γκρίζα/όλκιά σιδήρου χάλυβα μέρη μηχανημάτων υπηρεσιών άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών ρίψεων κύβων πίεσης cOem 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Ρίψη άμμου μερών αυτοκινήτου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου A413 ZL101
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Κεφάλια κυλίνδρων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας αυτόματο Demoulding
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Κράμα αργιλίου φορμών ASTMB597-98 κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής ακρίβειας 6061AL
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ASTMB597-98 κράμα αργιλίου |
| Demoulding: | αυτόματος |
HRC45 κεφάλι κυλίνδρων φορμών ρίψεων μετάλλων, όλκιμος σίδηρος που πετά την πιστοποίηση του ISO
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη φαιού σιδήρου αλουμινίου κεφαλιών κυλίνδρων/προσαρμοσμένα μέρη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

