Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 452 προϊόντα.
Αυτόματη ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών 50000-100000 κεφαλιών κυλίνδρων γραμμών σχηματοποίησης
| Όνομα Προϊόντος: | Υδροθάλαμος |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται τις φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας με τη διαδικασία ρίψεων κύβων στη μηχανή
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου ανταλλακτικών LM20
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επεξεργασμένη στη μηχανή επιφάνεια συνήθειας ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου χαμηλής πίεσης η Cnc τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | επεξεργασμένη στη μηχανή cnc ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χυτό κύβος αργίλιο προσαρτημάτων που σχεδιάζει το προσαρμοσμένο χρώμα 100000 ζωή φορμών πυροβολισμών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις: | πελάτης που απαιτείται |
Κρύα επιφάνεια θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |

