Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 452 προϊόντα.
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Headboard μηχανών προσαρμοσμένη αντίσταση διάβρωσης χρώματος φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Ανθεκτική συγκεντρωμένη φορμών ρίψεων κύβων πίεσης φύσης εύκολα σταθερότητα διαστατική
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Τραχιά φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων σχεδίου αυτοκινήτων με το σχέδιο ISO 9000 εργαλείων περιβλημάτων μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
| Κατάσταση: | Νέα |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων αντίστασης διάβρωσης με τη φόρμα της DISA που γίνεται
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | DISA |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Γεωργικά μηχανήματα μερών αυτοκινήτου φορμών ρίψεων κύβων πίεσης A380 A413
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A380 A413 |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Parts Casting Service Factory Custom Sand Casting Aluminum Products Permanent Mold Casting
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

