Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ fast delivery aluminum die casting mold ] αγώνας 714 προϊόντα.
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Τα υψηλά μέρη αυτοκινήτου ακαμψίας φορμάρουν το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μέρη κινητήρα Άλουμινίου Σύνθεσης Άμμου Χύτευση Κύλινδρο Σώμα Με Γκρι Σίδηρο Υλικό Μούχλας
| Ονομασία: | Κέντρο άμμου του κυλίνδρου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Χαμένο σχέδιο φορμών ρίψεων μετάλλων αφρού κραμάτων αργιλίου για τα μέρη αυτοκινήτων για τη συνέλευση μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Πετώντας μέρη κραμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Όλκιμος φαιός σίδηρος σιδήρου |
| Υλικό σχεδίων: | EPS/EPMMA/STMMA |
Υψηλή CNC χυτηρίων αργιλίου ρίψης φορμών ακαμψίας μόνιμη κατεργασία
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
CNC που επεξεργάζεται τη φόρμα που κατασκευάζει στη μηχανή το αργίλιο 2024 το υλικό 5052 6061
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα που κατασκευάζει το αργίλιο |
|---|---|
| Διαδικασία: | Cnc κατεργασία |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Αλουμινένιο συμπλέκτης χαμηλής πίεσης για μόνιμο χύτευση καλούπιων
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμίνιο για μόνιμη χύτευση καλούπιων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |

