Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ fast delivery aluminum die casting mold ] αγώνας 714 προϊόντα.
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
A356 μόνιμη ανοχή αργιλίου CT4-CT6 ρίψης φορμών
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κατοικία σφονδύλων ρίψεων χαμηλής πίεσης αργιλίου μερών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη χαμηλής πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Μέρη μηχανών |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας, χυτά κύβος μέρη αγροτικών τρακτέρ γεωργίας σχεδίασης πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Επαναχρησιμοποιήσιμη κατοικία ηλεκτρικών κινητήρων φορμών ρίψεων αργιλίου με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ακρίβειας κυλίνδρων κεφαλιών ομαλή επιφάνεια αποδοτικότητας παραγωγής φορμών η υψηλή τελειώνει
| Όνομα Προϊόντος: | DISA |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτόματη φορμάροντας γραμμή |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Μόνιμη θερμική επεξεργασία αργιλίου ρίψης φορμών ODM A380 A413 cOem
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| ODM COEM: | ναι |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται το βοηθητικό σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος στη μηχανή σχεδίαση
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |

