Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 548 προϊόντα.
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Κράμα αργιλίου φορμών ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο ADC12 A380 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Καυτή ρίψη κύβων αιθουσών κραμάτων αργιλίου A360 3#Zamak
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή ρίψη κύβων αιθουσών |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
ΠΑΧ-10 μηχανικοί εξοπλισμοί διαδικασίας παραγωγής ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Διαδικασία παραγωγής ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Aluminum Alloy Die Casting Tooling Custom Non-Standard Mold High Precision
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Χαμένη ρίψη αφρού μερών αυτοκινήτου ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής ακρίβειας φόρμα
| όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μέρη Motocycle Sapre προϊόντων ρίψεων κύβων αργιλίου θερμικής επεξεργασίας A356 T6
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Εφαρμογή: | Υλικό μετάλλων, αυτοκίνητο |

