Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 550 προϊόντα.
Πίσω στεγασμός Μούχλας Αλουμίνιο πετάξτε πετάξτε επιφάνεια Φινίρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλασματόζωο πίσω |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Astm A356 B390 αργιλίου άμμου πετώντας μέρη αργιλίου διαδικασίας μικρά
| Όνομα προϊόντων: | διαδικασία ρίψης άμμου αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
CNC τόρνος που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ADC12 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | ADC12 φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλά κράματα αργιλίου εκτατής δύναμης A380 χυτά κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υψηλή ακρίβεια 6063 ελαφρύ προσάρτημα ρίψεων κύβων αργιλίου κραμάτων/κάλυψη λαμπτήρων
| Όνομα προϊόντων: | 6063 ρίψη κύβων αργιλίου κραμάτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | 6063 |
A380 A360 αργιλίου κραμάτων κύβων αυτόματα ανταλλακτικά κοιλοτήτων ρίψεων ενιαία
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 A360 ADC12 |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |

