Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom processing aluminum alloy casting ] αγώνας 548 προϊόντα.
Άλλειψη αφρού από κράματα αλουμινίου για τα μέρη αντλιών κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Σχήματα χύτευσης αμμουδιάς για οχήματα για κατασκευή εξαρτημάτων από κράμα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Χύτευση από άμμο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαλεία, αυτοκίνητο |
| Αφαίρεση καλουπιού: | Αυτόματο |
Προσαρμοσμένες ανταλλακτικά και φόρμες κραμάτων αργιλίου πετώντας για τη αυτοκινητοβιομηχανία με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Μέταλλο |
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αλουμινίου |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων για προσαρμοσμένη τη χυτήριο μετάλλων μερών ρίψη κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
EPS υλική συσκευασία οργάνων φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου 5052
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | EPS φόρμα αφρού |
Το πρόστιμο σχηματοποίησης εγχύσεων κραμάτων αργιλίου ADC10 EPS τελειώνει
| Τύπος: | EPS σχηματοποίηση εγχύσεων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| προσαρμοσμένος: | Ναι |
Επί παραγγελία φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A360, αλουμίνιο Adc12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Χαμένα μέρη κυλίνδρων φορμών V6 αφρού κραμάτων αργιλίου σχεδιάγραμμα
| Υλικό: | προφίλ κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Χυτά καλούπια χύτευσης με πίεση από κράμα αλουμινίου Προϊόντα αλουμινίου Κατασκευασμένα κατά παραγγελία
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |

