Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
Προσαρμόστε την άμμο που πετά και που επεξεργάζεται τη φόρμα κιβωτίων ταχυτήτων στη μηχανή από τη ρίψη βαρύτητας/χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | φόρμα μετάλλων |
| Τύπος: | Ειδική ρίψη |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλές φόρμες ρίψεων μετάλλων ακαμψίας 50000 κατεργασία ακρίβειας διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
ASTMB85-96 ηλεκτρική επιχρωμίωση φορμών υψηλής ακρίβειας συσκευών AL6063
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Υλικό, αυτοκίνητο |
| Demoulding: | αυτόματος |
Ελαφριά ρίψη κραμάτων αργιλίου για τα αυτοκίνητα μέρη
| Θερμική επεξεργασία: | Ανόπτηση, απόσβεση, μετρίαση, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, αμμόστρωση, υποβολή σε ανοδική οξείδωση, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αμμοβολής Χύτευση από κράμα αλουμινίου για αυτοκίνητα
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
| Ανοχή: | ±0,1mm-±0,5mm |
Διαδικασία χύτευσης χαμένου αφρού από κράμα αλουμινίου Διαδικασία χύτευσης χαμηλής πίεσης και βαρύτητας
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινες θήκες, χαρτοκιβώτια, παλέτες κ.λπ. |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Κράμα αργιλίου πλαισίων ADC3 μοτοσικλετών που πετά CNC που επεξεργάζεται CNC την άλεση στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Μόνιμο επίστρωμα σκονών ρίψεων φορμών βαρύτητας αλουμινίου ηλεκτρονικής
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τεχνουργήματα από αλουμίνιο που κατασκευάζονται με ράψιμο
| Product Name: | rear end cover |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Application: | Vehicles Spare Parts |

