Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
Βιομηχανίας αλουμινίου κύβων ρίψεων διαμήκης ακτίνα πλαισίων φορμών υπο-
| όνομα: | Υπο- διαμήκης ακτίνα πλαισίων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Τα A356t6 319 υποβάλλουν σε ανοδική οξείδωση τα χυτά πετώντας μέρη βαρύτητας μοτοσικλετών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Υποβάλτε σε ανοδική οξείδωση το χυτό αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
CNC που επεξεργάζεται τη νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών φορμών ρίψεων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κάλυψη ενεργειακών μπαταριών |
|---|---|
| Τύπος: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Εργαλεία CNC Πίσω θήκη Αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πίσω θήκη |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Εφαρμογή: | Σώμα μεταφοράς |
Χυτό κύβος αργίλιο ρίψεων άμμου που σχεδιάζει την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση αργιλίου ρίψης άμμου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Μέταλλο |
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
Αλουμινίου πίεση πεθαίνει χύτευση καλούπις πλανητική τροχιά πίσω στερέωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλανητικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Πίσω θήκη του εξοπλισμού |
Ενιαία κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου βάσεων τριών κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Βάση τριών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τεσσάρων κυλίνδρων βάση φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών μηχανών diesel
| Όνομα προϊόντων: | Τεσσάρων κυλίνδρων βάση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ρίψη και φόρμες κραμάτων αργιλίου με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

