Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminum die casting mold ] αγώνας 777 προϊόντα.
Ακρίβεια που επεξεργάζεται την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση φορμών ρίψεων αργιλίου Diy στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χαμένος ODM αφρός 50000 cOem ρίψη κύβων αλουμινίου πυροβολισμών
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |
| Ζωή φορμών: | 50000-100,000 πυροβολισμοί |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων συνήθειας για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Κράμα αργιλίου φορμών ASTMB597-98 κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής ακρίβειας 6061AL
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ASTMB597-98 κράμα αργιλίου |
| Demoulding: | αυτόματος |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μερών μηχανημάτων, φόρμα αλουμινίου που κάνει το τραχύ σχέδιο
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Άμμος που ανατινάζει τη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης DIN AISI ASTM
| Σειρά προϊόντων: | μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα, ελαφρύς, βιομηχανική, έπιπλα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Πετώντας χυτή κατοικία μηχανών εκκινητών σχεδίασης μερών αργιλίου την κύβος αυτόματο Demoulding
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |

