Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminum die casting mold ] αγώνας 777 προϊόντα.
Adc6 θερμική επεξεργασία μερών αυτοκινήτου φορμών ρίψεων μετάλλων κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
CT4-CT9 ρίψη βαρύτητας αλουμινίου φορμών ρίψεων μετάλλων ανοχής
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Ενιαία/πολυ βάση φορμών φορμών ρίψεων αλουμινίου βαρύτητας A413 LKM
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
738H Σχήματα χύτευσης μετάλλου για κεφαλές κυλίνδρων με διάρκεια ζωής 500K-1M
| Όνομα προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου θερμικής επεξεργασίας αυτοκινητικής βιομηχανίας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Υλικό αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
προσαρμοσμένη καλυμμένη Znic φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A356 A360
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πυροβοληθείσα ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου σχεδίων STEP φυσήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μέρη μηχανών γεωργίας οχημάτων σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων A356.0 ZL101
| Όνομα προϊόντων: | σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επιφάνεια επιστρώματος σκονών φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου A390 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |

