Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminium die casting mould ] αγώνας 857 προϊόντα.
Ενιαία κοιλότητα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου ADC10 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | ADC10 ADC12 |
Lm24 κατοικία μηχανών θερμικής επεξεργασίας ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση: | Κατοικία μηχανών |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μόνιμη ρίψη κύβων αργιλίου υποβολής σε ανοδική οξείδωση A356 υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | A356 ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Θαλάσσια μέρη ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου Adc12 A357 Astm B108 A380
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Εφαρμογή: | Υλικό μετάλλων, αυτοκίνητο |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
CNC ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου GB15115-94 Lm25 κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μετριάζοντας ανοπτώντας θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM |
|---|---|
| ODM COEM: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων Adc12 4mm πάχος τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μηχανή Shell Αλουμίνιο βαρύτητα πεταμένα πεταμένα LPDC Automotive πεταμένα πεταμένα
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |

