Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ precision aluminium die casting mould ] αγώνας 857 προϊόντα.
Πετώντας εργαλεία μετάλλων σφυριών επικεφαλής, ομαλή επιφάνεια σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| όνομα: | OEM/ODM ρίψη κύβων αργιλίου εργοστασίων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αυτόματη |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Κουτί μετατροπής χαμηλής πίεσης μεσαία στερέωση αλουμινίου χύτευσης με ζύμωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεσαία στερέωση του κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής ακρίβειας ADC12 ADC10
| Όνομα προϊόντων: | Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Υψηλή ακρίβεια |
Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων χυτηρίων A356
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή ακρίβεια 6063 ελαφρύ προσάρτημα ρίψεων κύβων αργιλίου κραμάτων/κάλυψη λαμπτήρων
| Όνομα προϊόντων: | 6063 ρίψη κύβων αργιλίου κραμάτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | 6063 |
Κρύα φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου αιθουσών πυκνά 3mm
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων ISO3522-84 ADC12 για Heatsink
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Heatsink |
| Demoulding: | αυτόματος |

