Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem odm aluminum die casting mold ] αγώνας 746 προϊόντα.
Φόρμες ρίψεων αργιλίου Diy ανταλλακτικών μοτοσικλετών
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
CNC φορμών κοιλοτήτων αργιλίου μοτοσικλετών πολυ κατοικία μοτοσικλετών μετάλλων μερών
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μέρη κινητήρα Σχήματα χύτευσης μετάλλων Σκελετός κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Κέλυφος του κινητήρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό φορμών: | Καλούπι άμμου |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων κεφαλιών κυλίνδρων με την ακρίβεια και σταθερότητα διαστατική
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Φόρμα σώματος βαλβίδων όλκιμύ/φαιού σιδήρου με το χαμένο σχέδιο Muold διαδικασίας ρίψης αφρού ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Σώμα βαλβίδων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μακρά ζωή που χρησιμοποιούν την υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής φορμών ρίψεων μετάλλων συνήθειας
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Τραχιά σχεδίου επαναχρησιμοποιήσιμη αργιλίου ρίψεων φορμών αντίσταση διάβρωσης Eco φιλική
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μερών μηχανημάτων, φόρμα αλουμινίου που κάνει το τραχύ σχέδιο
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Προσαρμοσμένες φόρμες ρίψεων αργιλίου σχεδίου, χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού ISO 9001
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |

