Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem odm aluminum die casting mold ] αγώνας 762 προϊόντα.
EPS μηχανημάτων κατασκευής φόρμες ρίψεων μετάλλων 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
EPS Eco φιλικές φόρμες ρίψεων αργιλίου φορμών A380 αφρού
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμα αφρού |
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
Φόρμες ρίψεων αλουμινίου χαμηλής πίεσης ASTMB85-96, ASTMB597-98
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμένος αφρός 0.01mm φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ανοχής
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Ανοχή: | ανοχή 0.01mm |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Τραχιά ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Τυποποιημένο A356 T6 να προχωρήσει επιφάνειας ρίψης κραμάτων αργιλίου DIN
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
738H Μεταλλικά καλούπια χύτευσης για κυλινδροκεφαλές με CNC ακρίβεια
| Ονομασία προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Η χαμένη CNC αφρού ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | CNC φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Lost Foam Casting |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |

