Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die casting products ] αγώνας 881 προϊόντα.
Πετώντας φόρμα 5,000-10,000 κεφαλιών κυλίνδρων αλουμινίου άμμου πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Σχέδιο της κατοικίας μηχανών 5mm χαμένα πετώντας προϊόντα αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Forklift ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
EPS αργιλίου ODM cOem τεφλόν αντι ανθεκτικό επίστρωμα φορμών αφρού
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματο Demoulding |
|---|---|
| Υπηρεσία: | ODM/OEM |
| προσαρμοσμένος: | Ναι |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας αλουμινίου A356 υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο A356 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αυτοκινήτων μόνιμο φορμών ρίψης ποσοστό αποτυχίας αργιλίου χαμηλό για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας θερμικής επεξεργασίας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλό πετώντας αργίλιο φορμών συντήρησης μόνιμο που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Επαγγελματική εισαγωγής υψηλή ακρίβεια φορμών ρίψεων αργιλίου σωλήνων επαναχρησιμοποιήσιμη
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |

