Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die casting products ] αγώνας 881 προϊόντα.
Υψηλή CNC χυτηρίων αργιλίου ρίψης φορμών ακαμψίας μόνιμη κατεργασία
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υψηλές φόρμες ρίψεων μετάλλων ακαμψίας 50000 κατεργασία ακρίβειας διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Γκρίζα/γκρίζα/όλκιή ρίψη σιδήρου άμμου αργιλίου χυτοσιδήρου χάλυβα χυτηρίων μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων συνήθειας για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Έγχυση IATF 16949 ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χυτά μέρη μοτοσικλετών ρίψεων αργιλίου συνήθειας κύβος με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμα |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων για προσαρμοσμένη τη χυτήριο μετάλλων μερών ρίψη κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής προσαρμοσμένο σχέδιο ISO 9001 φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |

