Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die cast parts ] αγώνας 901 προϊόντα.
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας φορμών υψηλής ακρίβειας σχεδίου δομών για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αλουμινίου για τα αυτοκινητικά αυτοκίνητα από τη χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας τμημάτων OEM/ODM μοτοσικλετών
| ΟΝΟΜΑ: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Εφαρμογή: | Τμήματα μοτοσικλετών |
OEM / ODM Lost Foam Casting Αλουμινίου
| Ονομασία: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σώμα V6 από κράμα αργιλίου |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Προσαρμοσμένες ανταλλακτικά και φόρμες κραμάτων αργιλίου πετώντας για τη αυτοκινητοβιομηχανία με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Μέταλλο |
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αλουμινίου |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
ADC12 φόρμες ρίψεων μετάλλων αλουμινίου με το επίστρωμα σκονών
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό: | ADC12 αλουμίνιο |
Μόνιμο επίστρωμα σκονών ρίψεων φορμών βαρύτητας αλουμινίου ηλεκτρονικής
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμη ρίψη φορμών βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |

