Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem aluminum die cast parts ] αγώνας 886 προϊόντα.
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
ADC12 φόρμες ρίψεων μετάλλων αλουμινίου με το επίστρωμα σκονών
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό: | ADC12 αλουμίνιο |
Μέρη κινητήρα Άλουμινίου Σύνθεσης Άμμου Χύτευση Κύλινδρο Σώμα Με Γκρι Σίδηρο Υλικό Μούχλας
| Ονομασία: | Κέντρο άμμου του κυλίνδρου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμα Eco υψηλής ακρίβειας φιλικό στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μετάλλων, χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Η αξιόπιστη ομαλή επιφάνεια ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αλουμινίου τελειώνει
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| διαδικασία: | Casting |
| πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
OEM/ODM της Κίνας χαμένη προμηθευτής αφρού ρίψη κραμάτων αργιλίου χυτηρίων άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Motor Housing Permanent Mold Casting Aluminum For Auto Parts
| Ονομασία προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

