Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum alloy die casting ] αγώνας 196 προϊόντα.
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής αλουμίνιο χύτευσης με έλαση μούχλας Τμήματα στεγασμού χαμηλής πίεσης Προσαρμοσμένη ταχεία παράδοση
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Προϊόντα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στροφέων LKM FUTA που προσαρμόζονται
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Βάση: | LKM FUTA |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αμμοβολής Χύτευση από κράμα αλουμινίου για αυτοκίνητα
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
| Ανοχή: | ±0,1mm-±0,5mm |
Επί παραγγελία φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A360, αλουμίνιο Adc12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Τμήματα χύτευσης αυτοκινήτων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου τετρακύλινδρο μπλοκ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τμήματα τροχών |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
ACD10 φωτισμός Componets Moto Accessoies φορμών ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | ACD10 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | Βιομηχανικός, έπιπλα |
OEM Προσαρμοσμένο χύτευση αλουμινίου ηλεκτρικού κινητήρα Σώμα αλουμινίου χύτευση αυτοκινήτων / ανταλλακτικών αυτοκινήτων / κινητήρα / αντλία / εξαρτήματα κινητήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

