Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum alloy die casting ] αγώνας 196 προϊόντα.
Αργίλιο χαμηλής πίεσης χυτηρίων που πετά την ηλεκτρική κατοικία μηχανών Drive
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης χυτηρίων |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Σειρά προϊόντων: | Ηλεκτρική κατοικία μηχανών Drive |
Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Έγχυση IATF 16949 ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αργίλιο χαμηλής πίεσης κεφαλιών κυλίνδρων συνήθειας που πετά τη ρίψη κύβων LPDC
| όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Σκηνοθεσία κινητήρα Σκηνοθεσία χύτευσης αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Σκηνοθέτης θήκης κινητήρα |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Διαδικασία χύτευσης χαμένου αφρού από κράμα αλουμινίου Διαδικασία χύτευσης χαμηλής πίεσης και βαρύτητας
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινες θήκες, χαρτοκιβώτια, παλέτες κ.λπ. |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
CNC που επεξεργάζεται τα ανταλλακτικά ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου ZL104 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 υλικό |
| Demoulding: | Αυτόματος |

