Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum alloy die casting ] αγώνας 196 προϊόντα.
Αλουμινίου πίεση πεθαίνει χύτευση καλούπις πλανητική τροχιά πίσω στερέωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλανητικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Πίσω θήκη του εξοπλισμού |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλεία χύτευσης |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου A380 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτοκινητική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ανταλλακτικών ZL104
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κράμα αργιλίου 5mm χαμένη κατοικία μηχανών φορμών αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Πετώντας επίστρωμα δύναμης ανατίναξης άμμου κραμάτων αργιλίου ASTM A356 T6
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

