Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ low pressure aluminum alloy die casting ] αγώνας 196 προϊόντα.
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Τυποποιημένη ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου επιχρωμίωσης DME LKM
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη υψηλών κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επιχρωμίωση |
CNC μετριάζοντας ανοπτώντας φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Οχήματα Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή τεσσάρων κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος μούχλας: | Μούχλα από την άμμο |
| Υλικό προϊόντος: | Χάλυβας |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλή πίεση τμημάτων ρίψεων κύβων αλουμινίου Adc12 A356
| Όνομα προϊόντων: | Τμήματα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
A380 καυτή αίθουσα κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων και κρύα αίθουσα
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | A380 |
Φόρμες ρίψεων αλουμινίου χαμηλής πίεσης ASTMB85-96, ASTMB597-98
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Πετώντας ρίψη κατοικίας μηχανών κραμάτων αργιλίου A356.0 ZL101 T5 T6
| όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |

