Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 452 προϊόντα.
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Συσκευές αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Υψηλής ακρίβειας Custom Aluminium Die Casting Mold για μεταλλικά μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
CNC που επεξεργάζεται την κατοικία κιβωτίων ταχυτήτων αργιλίου cOem ρίψεων κύβων LPDC στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων LPDC |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Λογισμικό: | AutoCAD, UG, υπέρ-ε, Solidworks |
OEM Metal Part Custom CNC Aluminium Metal Injection Molding Parts Die Casting Mold Κάνετε
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Χαμένος ODM αφρός 50000 cOem ρίψη κύβων αλουμινίου πυροβολισμών
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |
| Ζωή φορμών: | 50000-100,000 πυροβολισμοί |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
Υψηλή ακριβής φόρμα ρίψεων Diy, χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Το υψηλό σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων ακαμψίας, πρόστιμο φορμών ρίψεων αργιλίου τελειώνει
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Υψηλή EPS ακαμψίας υλική φόρμα ρίψεων κύβων με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |

