Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds aluminum alloy ] αγώνας 452 προϊόντα.
Πετώντας περίφραξη μερών αυτοκινήτου συνήθειας κραμάτων αργιλίου της Shell κιβωτίων ταχυτήτων
| όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Κατασκευαστής καλούπιας υψηλής ακρίβειας που παράγει καλούπια χύτευσης με θραύση από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | CAD |
| Τύπος σχεδίασης: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο γρήγορο πρωτότυπο εργαλεία πεθαίνει χύτευση χύτευση αυτοκινητοδυναμικά εξαρτήματα αλουμινίου αυτοκίνητο προφυλακτήρα καλούπι
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
CNC που επεξεργάζεται τα ανταλλακτικά ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου ZL104 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 υλικό |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής αλουμίνιο χύτευσης με έλαση μούχλας Τμήματα στεγασμού χαμηλής πίεσης Προσαρμοσμένη ταχεία παράδοση
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Τυποποιημένο A356 T6 να προχωρήσει επιφάνειας ρίψης κραμάτων αργιλίου DIN
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Κράμα αργιλίου πλαισίων ADC3 μοτοσικλετών που πετά CNC που επεξεργάζεται CNC την άλεση στη μηχανή
| όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A356 T6 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
Ελαφριά εξατομικεύσιμη ευπροσάρμοστη χαμένη φόρμα αφρού για τις αεροδιαστημικές εφαρμογές
| Υλικό: | Όλκιμος σίδηρος, φαιός σίδηρος |
|---|---|
| heatresistance: | Υψηλός |
| Διάρκεια: | πολύ |

