Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ high pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 312 προϊόντα.
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Ο μόνιμος ISO 9001 φόρμα ρίψεων αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Το πρόστιμο επιφάνειας θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | αυτόματος |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τμήματα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης σχεδίου συνήθειας που επεξεργάζονται το μέρος στη μηχανή
| Μάρκα | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
ACD10 φωτισμός Componets Moto Accessoies φορμών ρίψεων κύβων πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | ACD10 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | Βιομηχανικός, έπιπλα |
Headboard μηχανών προσαρμοσμένη αντίσταση διάβρωσης χρώματος φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Μόνιμα A356 ODM βιομηχανικά μέρη επίπλων φορμών ρίψεων κύβων πίεσης cOem
| Όνομα προϊόντων: | A356 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A356 A360 |
| Demoulding: | Αυτόματος |

