Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ high pressure aluminum die casting mold ] αγώνας 324 προϊόντα.
Σκηνοθεσία κινητήρα Σκηνοθεσία χύτευσης αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Σκηνοθέτης θήκης κινητήρα |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μπροστινό πλαίσιο φορμών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου για το αυτοκίνητο
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
CNC χυτηρίων φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μερών ρίψης αργιλίου κατεργασία
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
CNC που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης A360 στη μηχανή ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | A360 ADC12 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Επαναχρησιμοποιήσιμο πετώντας αργίλιο Adc12 A380 στη χαμηλή πίεση φορμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Πετώντας αργίλιο στις φόρμες χάλυβα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Υψηλή κατεργασίας σχεδίαση αργιλίου ανοχής χυτή κύβος για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Χαμένες φόρμες ρίψεων συνήθειας αφρού πετώντας, σταθερότητα φορμών ρίψεων κύβων διαστατική
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
EPS η υλική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης συγκέντρωσε εύκολα το ανθεκτικό τραχύ σχέδιο φύσης
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

