Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ high precision die casting mould ] αγώνας 903 προϊόντα.
Επαγγελματικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει την υψηλή υψηλή ακρίβεια ανοχής κατεργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υψηλά κράματα αργιλίου εκτατής δύναμης A380 χυτά κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων χυτηρίων A356
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό: | A356 |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικά εξαρτήματα εξοπλισμού |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Κρύα φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου αιθουσών πυκνά 3mm
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων ISO3522-84 ADC12 για Heatsink
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Heatsink |
| Demoulding: | αυτόματος |
Ενιαία κοιλότητα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου ADC10 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | ADC10 ADC12 |
Lm24 κατοικία μηχανών θερμικής επεξεργασίας ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση: | Κατοικία μηχανών |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πίσω στεγασμός Μούχλας Αλουμίνιο πετάξτε πετάξτε επιφάνεια Φινίρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλασματόζωο πίσω |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

